HAKKIMIZDA

25 yıllık tecrübesiyle güven veren bir vizyonla hareket eden İK Grup, 2003 yılında Ankara’da taahhütlü projeler hayata geçirerek sektöre adım atmış, 2007 yılından itibaren ise aile şirketi olarak inşaat sektöründe hızla kendi projelerini hayata geçirmeye başlamıştır. İK Grup, kendini sürekli geliştiren dinamik yapısıyla yaşam alanlarına estetik değerler katan yapılar inşa etmektedir. Üstlenmiş olduğu projeleri kaliteden taviz vermeden hızla üreterek; güvenli, sağlıklı ve özgün mimari anlayışıyla çevreye duyarlı projeler geliştirmektedir. İhtiyaçların maksimum seviyede karşılandığı modern ve kullanışlı yaşam alanları ile Ankara’dan başlayarak Türkiye’ye yeni, özgün ve kaliteli yapılar kazandırmayı amaçlamaktadır. Mimari bakış açısıyla müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışını benimseyen İK Grup, en son çıkan inşaat teknolojileriyle başarılı projeler üretmeye devam etmektedir.

Kalite Politikamız

Konularında iyi yetişmiş, deneyimli insan kaynağı ile çalışarak; mimari tasarımda, üretimde ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri zamanında ve en iyi şekilde tamamlamaktır.

Zamanında ve İşi Doğru Teslim Etmek


İK Grup Ailesi olarak projelerimizi taahhüt ettiğimiz zaman içerisinde, taahhüt ettiğimiz şekilde teslim etmekten gurur ve sevinç duyuyoruz..

Teknolojiyi Yakından Takip Etmek

Dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor, projelerimizde bu anlayışla ilerliyoruz. Biz hayatları değiştirmek için değil, güzelleştirmek için çalışıyoruz..

Sağlık ve Güvenlik Tedbirlerini
Almak


Çevreye duyarlı projelerle gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak en önemli önceliğimiz.

Nitelikli Personel İstihdam Etmek

Bünyemizde çalışan alanlarında uzman arkadaşlarımızla, işimizi asla şansa bırakmıyor, müşteri memnuniyeti için her daim azimle çalışıyoruz.

PROJELER

Taahhüt Projeleri